Tantra ile Cinsel Hayatını Canlandır

Cinsel birlikteliğinizi sıradanlıktan kurtarmak, sadece orgazma değil ruhsal, fiziksel bütünleşmeyi de gerçekleştirmek seks yogası ile mümkün.

Batıda seks yogası olarak adlandırılan ancak Hindistan’da 4000 yıllık bir geçmişi olan Tantra; kutsal olan cinsel enerjiyi ortaya çıkarmayı, cinsel gücü tamamen bambaşka bir enerjiye dönüştürmeyi hedefliyor.

Seks yogası ile sevişen çiftler; cinsel ilişki sonrasında kendini daha mutlu, daha huzurlu ve daha arınmış hissederken, seks yogası çiftlerin ruhsal bir birleşme yaşamasına da imkan tanıyor. Yani seks yogasında amaç sıradan bir orgazmdan öte sevişmenin ta kendisine ve manevi getirilerine kadar uzanıyor.

seks yogası nedirSeks yogası yaparken nelere dikkat etmek gerekir?

  • Öncelikle karşınızdaki kişiyi sadece bir orgazm aracı olarak görme fikrinden kurtulmalı, her şeyden öte ona güvenmelisiniz. Seks esnasındaki her hareketinizle ona değer verdiğinizi ve onla birlikte olmaktan mutlu olduğunuzu ona hissettirmelisiniz.
  • Seks esnasında sevgilinize onu ne kadar çok sevdiğinizi sürekli olarak fısıldayarak, atmosferin daha renkli ve fiziksel ve ruhsal enerjinizin maksimum seviyede olmasını sağlayabilirsiniz.
  • Ön sevişme süresini uzatarak, cinsel enerjinizi dönüştürmenin yollarını öğrenebilir, büyük bir ruhsal enerjiyi açığa çıkararak gerçek anlamda bir cinsel birliktelik deneyimleyebilirsiniz.
  • Tantra öğretisi (seks yogası), her şeyin ötesinde hazzı paylaşmayı ön görüyor. Seks oyuncakları ile cinsel birlikteliğinizi renklendirebilir, özenle hazırlanmış, mumlarla, çiçeklerle süslenmiş bir kutsal seks odası ile negatif enerjiyi sizden ve partnerinizden uzaklaştırabilirsiniz.

Seks yogasının bir diğer olmazsa olmazı ise afrodizyak kokular. Kokunun gücünden yararlanarak, cinsel enerjinin yaşam enerjisi olduğunu bir kez daha keşfedebilir, partnerinizle birlikte sonsuzlukta kaybolabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir