Moisso ile Sanata ve Doğaya Saygılı Giyinmek Ne Demektir?

Hepimiz T-Shirt, Sweatshirt ve Kapşonlu Hoodie’ler giymekten hoşlanırız ve aynı zamanda hepimiz günlük hayatta ne giydiğimize önem veririz. Bu önem genelde görsel olarak bize yakışanı giymekten ibarettir. Fakat yakışması kadar önemli olan birkaç nokta daha vardır. Giydiğimiz ürün ne kadar kaliteli? Giydiğimiz ürün, üzerinde düşünülerek tasarlanmış mı? Ve giydiğimiz ürün, doğaya saygılı mı?

Nasıl Sanata ve Doğaya Saygılı Giyinebiliriz?

Size bugün, yukarıda saydığım noktaları birleştirmiş ve bu detaylara önem veren bir marka olan Moisso’dan bahsedeceğim. İnsanların günlük hayatta severek giyeceği ürünler oluşturma amacıyla bir giyim markası olarak tasarlanan Moisso, herkesin seveceği ürünler oluşturmak kadar, doğaya saygılı kumaş ve baskılar kullanarak giyim konusunda en çok değer verdiği noktaları öne çıkarıyor. Görsellik olarak baktığımızda ise tasarımlarında sadeliği (basic) ve her anımıza uyum sağlayabilecek detayları kullanıyor. Yeni bir marka olmasına rağmen sadeliğiyle birçok blogger ve youtuber’ın beğenisini kazanmış, birçok kişinin kombininde ürünleriyle kendine rahatlıkla yer bulmuş. Moisso.com, kendi online mağazasında ürünlerinin kalitesini açıklarken %100 pamuk içerikli yüksek kaliteli kumaştan imal edildiğini özellikle vurgulamış. Hatta sweatshirt ve kapşonlularda kullanılan üç iplik diye tabir edilen kumaş, kalın ve kışın sıcak tutan, yazın ise hava alan ve yaz akşamları için son derece uygun bir kumaş türü.

Düşleyerek, Özenle Hazırlanmış T-Shirtler, Sweatshirtler ve Hoodie’ler!

Moisso.com, şu aşamalara önem vererek üretiyor; İnsanların günlük hayatta giydiği t-shirt, sweatshirt ve kapşonlu hoodie’leri sıfırdan ve kendi tarzına göre, sade ve klasik olarak üretmek. Bu sade ve klasik ürünlerin üzerine (basic) sade ama dikkat çekici tasarımlar oluşturmak. Doğaya saygılı su bazlı baskı çeşidi kullanarak bu çarpıcı tasarımları ikonik ürünlerinin üzerine yerleştirmek.

Genellikle kullandığı unisex kalıplarla herkes için, her daim severek giyebilecekleri ürünler oluşturan Moisso, ürünlerini yüksek kalitelerine oranla makul fiyatlarla sunuyor. Üstelik zaman zaman yaptığı indirim ve kampanyaları yakalarsanız daha da uygun fiyatlara basic tasarımlara sahip kaliteli T-Shirt, sweatshirt ve hoodie’lere sahip olabilirsiniz. Moisso.com’un düşlenmiş tasarımlara sahip koleksiyonuna ulaşıp şimdi alışverişe başlamak için buraya tıklayabilirsiniz.