Diyet Yapanların İstanbul’da Gidebileceği Diyet Menülü Mekanlar

Arkadaşlarınız ile bulaşacaksınız ama gittiğiniz mekanda diyet menü bulunmamasından ve diyetini bozacağınızdan korkuyorsanız, mekan seçimlerini diyet menü bulunduran mekanlara göre yapabilirsiniz. Kimisi organik ürünleri ile, kimisi salataları ile kimisi de diyet menüleri ile hem diyetinizi bozmamanızı sağlayacak hem de size keyifli bir yemek menüzü sunacak.

İşte İstanbul ‘da gidebileceğiniz diyet dostu mekanlar ;

diyet-yemek-olan-restaurantlar1 . Nişantaşı – Kantin

Teşvikiye ‘de bulunan Kantin, hem vejeteryanları hem de diyet yapanları oldukça mutlu eden bir mekan. Sağlıklı yiyecekleri ve her gün değişen menüleri ile Nişantaşı kantin tercih edebileceğiniz diyet dostu mekanlardan biri.

Kantin Adres : Akkavak Sokağı 30, Nişantaşı, İstanbul

 

2 . SOSA – ETİLER

Sağlıklı yemek anlayışına lezzeti de katan Sosa, diyet dönemlerinizde rahatlıkla tercih edebileceğiniz mekanlardan biri. Ağırlıklı İtalyan mutfağının yer aldığı menülerinde, makarnanın türünden sosunuzun içerisinde yer almasını istediklerinize kadar her şeyi kendiniz seçebilirsiniz.

Sosa Adres : Akmerkez AVM, Kat 2, Kültür Mahallesi, Nispetiye Caddesi, No 56, Beşiktaş, İstanbul

diyet-yemek-olan-restaurantlar3 . Cantinery – Zorlu

Kantin ve bar kavramını birleştiren, CANTINERY’nin diyet menülerini mutlaka denemelisiniz. Günlük değişen menüleri ile diyet dostu yemekleri en lezzetli halleri ile tadabilirsiniz.

Cantinery Adres : Zorlu Center AVM Balmumcu Mahallesi, Barbaros Bulvarı Zincirlikuyu / Beşiktaş

4 . Plus Kitchen – Şişli

Sağlıklı, doğal, organik.. Günlük hazırlanan menüleri, unsuz yağsız şekersiz atıştırmalıkları, chialı tatlıları ile diyet yapanların favori mekanı Plus Kitchen ‘ı mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Plus Kitchen Adres : Teşvikiye, Ahmet Fetgari Sk. No:31, 34365 Şişli/İstanbul

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir