Bu Kışın Olmazsa Olmazları

Yemyeşil doğanın kahverengi, sarı ve kızıl tonlara bürünmesi ile battaniyeye sarınıp pencerenin önünde sıcacık çayımızı kahvemizi yudumlayacağımız zamanların geldiğini fark ederiz. Bu doğa dönüşümü aynı zamanda gözümüzü de vitrinlere çevirir. Sonbahar ve kış renklerinin büyüsüne kapılmamak elde değil. Soğuk rüzgârlar içimizi titrettikçe ihtiyaç duyduğumuz mont ve kabanlar da ortaya çıkacak, buna sıcacık tutma özelliğine sahip kazaklar eşlik edecektir. Bunun yanı sıra ayaklarımızı da sıcacık tutacak botlar ve çizmeler unutulmamalı. Tüm bunları değerlendirirken bir de 2017 – 2018 trendlerini unutmamak gerek. Birbirinde tarz sahibi, birbirinden göz alıcı ayakkabılar, kazaklar, elbiseler ve çok daha fazlası, size çok daha güzel bir kış mevsimi yaşatabilir. Çünkü giydiklerimizi düşüncelerimizi yansıtır, tarzımızı ortaya serer ve kendimizi iyi hissetme konusunda da oldukça etkilidir. Bilirsiniz, sevmediğiniz bir giysiniz vardır, sağlamdır aslında ama sizi psikolojik olarak hiç memnun edememiş, kendinizi iyi hissetmenizi sağlayamamıştır. O halde bu giysiden uzaklaşmalı, sade ama mutluluk verici bir dolap oluşturmalısınız.

Bu yılın trendi olan siyah transparan dantelli elbiseler ile her türlü etkinliğin göz alıcı ismi olabilirsiniz. Bootie modelleri ile günü kurtarabilir, her ortama uyum sağlayabilirsiniz. Uzun kaşe kabanların modası adeta geçmiyor ve bu yıl da hem bizi sıcacık tutuyor hem de daha tarz sahibi görünmemizi sağlıyor. Son zamanların modası olan sahte kürkler ile daha iddialı kombinler yapmak isteyenler için iyi birer kış seçeneğidir. Asıl önemli nokta ise burada karşımıza çıkıyor. Saydığımız tüm bu özel ürünleri satın almak için tek yapmanız gereken interneti kullanmak. Üstelik internette bulabileceğiniz indirim kodları ile en uygun fiyatları yakalayabilirsiniz. Böylesine tarz sahibi parçalara en güzel indirimler ve fırsatlar eşliğinde sahip olmak, sizi daha mutlu kılacaktır.

Yılın gözde renklerini de unutmamak gerek. 2017 – 2018 kış döneminde kadınların en çok tercih ettiği renkler bordo, gül kurusu rengi, fuşya, mor ve benzeri renklerdir. Çünkü bu tonlar insanın içini ısıtır ve de kadınların içindeki enerjiyi ve de gücü simgeler. Bu göz alıcı renklere eşlik eden haki, siyah, bej ve gri gibi renkleri de unutmamak gerek. Huzur veren renkleri enerji veren renkler ile bir araya getirerek, yeni ve mutluluk verici kombinler yapmak mümkün. Tüm bu tüyoları uygulayabileceğiniz ürünler ise aslında parmaklarınızın ucunda. İnternetten alışveriş imkânına sahip olduğumuzdan bu yana, oturduğumuz yerden muhteşem giysileri, ayakkabıları, çanta ve benzeri eşyaları satın alabiliyoruz. Bunun iyi bir yolu olan mağazalardan Trendyol ise gün geçtikçe artan bir ilgi ile karşılanıyor ve iyi bir seçenek olarak değerlendiriliyor. Şimdi ise bu kışı renklendirecek, daha sıcak ve daha şık kılacak elbiseler, kazaklar, çantalar, montlar ve ayakkabılar Trendyol’da indirimli. Üstelik Trendyol indirim kodu kullanarak siz de böylesine özel ürünlere en cazip fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Belki de başka hiçbir yerde indirime girdiğini görmediğiniz markaları, indirim kodu kullanarak çok cazip fiyatlar karşılığında gardırobunuza dâhil edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir