Bi Tutam Fikir!

2016 yılı ocak ayında yayına başlayan BiTutamFikir; hayattan zevk almayı bilen, seyahat etmeyi yaşam biçimi haline getirmiş, yemek yemekten keyif alan, sanatsever ve teknoloji ile iç içe olan 4 arkadaşın kurduğu bir sosyal içerik platformu. Söyleyecek ve paylaşacak bi tutam fikirleri olduğu için bir araya gelen ekibin ortaya çıkardığı iş ise eğlenceli, sevimli, samimi ve içi dolu bi sosyal içerik platformu olmuş.

Yayınlanmaya başladığı tarihten bu yana ziyaretçilerine gerçek ve samimi sosyal  içerikler vermeyi ilke edinen BiTutamFikir;  gitmediği yeri önermeyen, yemediği yemeği tadın demeyen ve güncel haberler ile dolu bir sosyal içerik platformu olarak diğer sosyal içerik platformlarından başarıyla ayrılıyor. Tamamen özgün içeriklerden oluşan BiTutamFikir yazıları; Bizden Söylemesi, Ordan Burdan, İyi Yedik, Yaşam, Neler Oluyor ve Kültür & Sanat başlıklarından oluşuyor. Sanki en yakın arkadaş grubunuzla seyahat etmişsiniz de gelemeyenlere nereye gidilir, nerde ne yenir, ne yapmadan dönmeli diye anlatıyormuşsunuz gibi BiTutamFikir’in yazıları… Sadece neresi gezilir, nerde ne yenir değil tabi anlattıkları; yeri geliyor İstanbul’un türlü kargaşasından dert yananlar için eğlenceli çözümler sunuyor, yeri geliyor fenomen dizilerden, filmlerden haber veriyor, yeri geliyor en güncel spor ve teknoloji haberlerini paylaşıyor bizlerle BiTutamFikir. Aylık olarak yayınladıkları İstanbul etkinlik rehberi ve devamlı iyi tiyatro arayışıyla yazdıkları tiyatro oyunları ile ilgili yazılar da BiTutamFikir sosyal içerik sitesinin öne çıkan yazıları arasında yer alıyor.

Gündemde neler oluyor, şu Bitcoin’de neyin nesiymiş, Kars’ta Kış Masalı nasıl oluyor acaba diyorsanız ya da tekrar tekrar izlenecek unutulmaz filmleri, modanın dünden bugüne değişimini merak ediyorsanız BiTutamFikir özgün, samimi ve eğlenceli sosyal içerikleri ile sizleri bekliyor olacak.

Ordan buradan, nerde ne oluyor, nerde ne yenir ve diğer her şey ile ilgili bi tutam fikir sahibi olmak istiyorsanız BiTutamFikir’in sitesini siz de bizim gibi çok seveceksiniz demektir. Ayrıca BiTutamFikir’in eğlenceli sosyal içeriklerine bitutamfikir ismiyle takip ederek anlık olarak da ulaşabileceğinizi unutmayın!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir