Yoga + Cardio + Ağırlık : 3’ü Bir Arada Egzersiz Programı

Hem vücudunuzu hem zihninizi bir arada çalıştıracak, kaslarınızın güçlenmesini ve daha iyi kalori yakmanızı sağlayacak ancak aynı zamanda ruhsal enerjinizi yükselterek sizi sakinleştirecek bir egzersiz bütünü istemez miydiniz? Tek tip egzersiz türlerinden sıkılmış kişiler için harika bir antrenman olan bu egzersiz bütünü, yoga, cardio ve ağırlık çalışmalarını bir arada yapabilmenizi sağlıyor. Zihinsel gücünüzü ve duygusal zekanızı aynı anda geliştirmenizi sağlayan, irade gücünüzü destekleyen bu tam vücut antrenmanında yoga ve güç gerektiren hareketlerin sınırlarını zorlayabilirsiniz.

Bu egzersiz bütününde antrenman boyunca, farklı seviyeler sunulur. Bu sayede gücünüzü sınayarak bir sonraki seviyeye geçebilir ya da dilerseniz başa sararak aynı hareket dizinini tekrar uygulayabilirsiniz.

Yalınayak yapmanız gereken bu egzersiz bütünü, vücudun temelini iyileştirmek ve güçlendirmek için güçlü bir yoldur.Yoga, vücut ağırlığı dengeleme, bilinçli hareket ve pozitif zihinsel koçluk ile kombine edilen Cardio hareketleri ile tüm vücudunuzu ve aynı anda zihninizi çalıştırabilir, diğer egzersiz türlerinden farklı olarak harika bir kombinasyon elde edebilirsiniz.

3’ü Bir Arada Egzersiz Programı

Stacey Lei Krauss ‘un hazırladığı bu videoda esneme, güçlendirme hareketleri bir arada sunulur. 1 saat içerisinde yoğun bir egzersiz uygulaması yapmak isteyenler için harika bir program olan bu videoyu, her gün uygulayabilir , dilediğiniz saatte dilediğiniz yerde gerçekleştirebilirsiniz.