Spor Yapmayı Keyifli Hale Getiren 4 Fitness Uygulaması

Spor salonuna yazılıp saatlerini kapalı bir yerde geçirmeyi sevmeyenlerdenseniz dijital antrenörler aracılığıyla hem spor yapabilir hem de fir ve enerjik kalabilirsiniz. Dijital bir antrenöre sahip olamk için ihtiyacınız olan tek şey sadece akıllı bir telefon. Telefonunuza yükleyeceğiniz antrenör uygulaması ile dilediğiniz an dilediğiniz yerde sporunuzu rahatça yapabilir ve spor salonuna bağımlı kalma sorunundan kurtulabilirsiniz. Dijital antrenörler tıpkı bir spor eğitmeni gibi sizi yönlendirecek, egzersizlerinizi programlayacak ve sizi motive edecek. İşte spor yapmayı keyifli hale getiren dijital antrenörler.

1 . Keelo

Düzenli spor yapan ama artık spor salonuna gidemeyecekler için harika bir uygulama olan Keelo, yoğun antrenman sevenleri oldukça mutlu edecek bir uygulama. Sanal bir koç ile tüm çalışmalarınızı gerçekleştirmenizin yanında, uygulama tüm sorularınıza cevap veriyor ve çalışmalarınız hakkında size feedback sunuyor.

2 . Sworkit

Sworkit uygulamasında kardio, yoga, güç artırma, esneme gibi farklı kategorilerde egzersiz yapabilmeniz mümkün. Hangi gün kaç saat egzersiz yapmak istediğinizi kendiniz belirleyebilir, eğer başlangıç seviyesindeyseniz her hareket için detaylı anlatımlı videoları izleyerek egzersizleri daha doğru ve etkili bir şekilde uygulayabilirsiniz.

3 . Daily Yoga

Daily yoga yogadan vazgeçemeyen ama kurs saatleri uymayan ya da gün içinde yoga kursuna vakit ayıramayanlar için oldukça ideal bir uygulama. Günlük yoga akışınızı başlatarak her seviyeye uygun yoga egzersizlerini kişisel yoga koçunuz varmışçasına rahatça uygulayabilirsiniz. Tüm yoga egzersizlerinin yanı sıra meditasyon özelliği ile günü meditasyon yaparak huzur içinde tamamlayabilirsiniz.

4 . Nike + Training Club

Nike + Training Club her seviyeye uygun antrenmanlar sunmanın yanında rehberleri ile de kolaylık sağlıyor. Dilediğiniz kategoriyi seçerek istediğiniz seviyede antrenman yapabilirsiniz. Uygulama size yapacaklarınızı gün gün iletmenin yanında videolar ve sesli anlatımlar ile de işinizi kolaylaştırarak egzersizleri daha etkili ve verimli bir hale getirmenize yardımcı oluyor. 100 ‘den fazla antrenman, her hareket için uzmanların verdiği anlaşılır sesli ve görsel talimatlar ile Nike + Training Club bir spor salonundan çok daha fazlasını size sunarak fit ve formda kalmayı eğlence ile birleştirecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir