NikeWomen Victory Tour İstanbul 2016 Koşusu

Dünyada kadınlar için düzenlenen en büyük etkinliklerden biri olan ” NikeWomen Victory Tour ” bu yıl Türkiye ‘de 5 Haziran 2016 Pazar saat 9:34’te Caddebostan’da gerçekleşiyor. 200.000’den fazla kadını koşmaya ve harekete davet eden etkinlik  5 Km ve 10 Km’lik parkurlarda gerçekleşecek.

NikeWomen Victory Tour İstanbul 2016 Koşu gününe dek NRC ile hazırlık koşularına katılabilecek, NTC antrenmanları yapabilecek ve birbirinden eğlenceli, sürpriz etkinliklere katılabileceksiniz. NikeWomen Victory Tour İstanbul 2016 Koşusu sizi sadece koşmaya değil eğlenceye de davet ettiği için, arkadaşlarınız ile birlikte katılarak unutulamayacak bir tecrübe edinebilirsiniz. Dilerseniz arkadaşlarınız ile kendi takımınızı kurabilir, dilerseniz hazırda kurulmuş bir takıma da katılabilirsiniz.

nikewomen victory tour istanbul

İstanbul dışında Hong kong, Meksika, Tokyo,  Rio de Janeiro, Şangay Los Angeles gibi şehirlerin de bulunduğu NikeWomen Victory Tour ‘a kayıt olmak için bu linki kullanabilirsiniz:

NikeWomen Victory Tour İstanbul 2016 Koşusu

” BAZILARI ZAFERLERİN UÇMAYI ANDIRDIĞINI SÖYLER. CRUNCH’LAR ÇOCUK OYUNCAĞIDIR, MİLLER UÇUP GİDER VE SQUAT’LAR HİÇ CANINI YAKMAZ. BAZEN NABZIN ÇALMA LİSTENDEN DAHA HIZLIDIR VE YORULMADAN DEVAM ETMEK İÇİN TÜM GÜCÜNÜ KULLANIRSIN. YOLCULUĞA KATIL. DÜNYAYA KANATLARINI GÖSTER. ”  sloganı ile gücünü gösteren NikeWomen Victory Tour İstanbul 2016 Koşusu ile siz de dünyaya kanatlarınızı gösterin.