Kendini Özel Hisset : Jabra Sport Pulse

Aktif spor yapanların en sık yaşadığı problemlerden birisi de doğru kulaklık seçimi. Bir çok kulaklık modeli; kulaktan sık sık düşmesi, sudan etkilenmesi, ses kalitesi,hareketleri kısıtlaması gibi sebeplerden dolayı spor aktivitelerini oldukça olumsuz etkiliyor. Giyilebilir teknolojiler gündelik hayatımıza dahil olmaya başladığından beri en doğru ürünü bulmak da artık oldukça zorlaştı. Peki spor hayatınız için doğru kulaklığı nasıl seçebilirsiniz?

Sizler için spor deneyiminizi bir tık daha yukarıya çıkaracak, spor aşıklarına özel geliştirilen 2016 yılının en dikkat çeken ürünü Jabra Sport Pulse Special Edition Wireless Kulaklık modelini inceledik.

jabra-sport-pulse-icerik-ici-gorsel-1

  • Jabra Sport Pulse kablosuz stereo kulaklığın en önemli özelliklerinden ilki kulak içi nabız ölçer özelliği. Bu özellik sayesinde artık spor yaparken akıllı bileklik takmanıza gerek kalmayacak. Sol kulağınızdan çok hassas bir şekilde nabzınızı ölçebilen Jabra Sport Pulse ile spor esnasında nabzınızı anlık olarak takip edebilirsiniz.
  • Jabra Sport Pulse kablosuz stereo kulaklığın en önemli özelliklerinden bir diğeri ise spor esnasında kulağınızdan hiçbir şekilde çıkmaması. Yoğun ve hareketli bir spor hayatı olanları oldukça mutlu edecek bu özellik sayesinde ne kadar hareket ederseniz edin en özgür spor deneyimini Jabra Sport Pulse ile yaşayacaksınız. Dolby® ses kalitesi sayesinde spor esnasında müziğin zevkine varacak ve motivasyonunuzu en üst seviyeye çıkarabileceksiniz. Ayrıca spor esnasında telefon görüşmelerinizi ara vermeye gerek kalmadan, aynı ses kalitesinde gerçekleştirebileceksiniz.  COMPLY™ sünger kulaklık başlıkları sayesinde spor salonunun gürültüsünden uzaklaşıp sadece egzersizinize odaklanabiliyor olmanız ise motivasyonunuzu kaybetmemeniz açısından oldukça önemli bir özellik.

jabra-sport-pulse-icerik-ici-gorsel-2

  •  Spor kulaklıklarında aranan özelliklerden biri de dayanıklılığı. Özellikle outdoor spor yapanlar için oldukça önemli olan dayanıklılık, Jabra Sport Pulse ile aşılmış durumda. ABD ordusunun yağmur, darbe, kum ve toz dayanıklılığı standartlarında üretilmiş Jabra Sport Pulse size her alanda daha özgür bir spor deneyimi sağlayacak.
  • Bu ürünü diğer ürünlerden ayıran bir diğer özellik ise Jabra’s Sport Life™ uygulaması . Bu uygulama ile performansınızı istediğiniz gibi planlayabilir, izleyip kolayca değerlendirebilirsiniz. Ayrıca uygulamadaki kulak içi antrenörünüz de egzersizlerinizdeki performansınızı size kulaklığınızdan anlık olarak bildirecek ve sizi doğru nabız aralıkları için anlık olarak yönlendirecek. Sport Pulse kulaklığınızdan, egzersizinizi her zaman doğru nabız aralığında yapmanızı sağlayan Jabra’nın fitness uygulaması ile en iyi şekilde faydalanın.
  • Performansınızı planlayın, izleyin ve değerlendirin. Kulak içi antrenörünüz, her egzersizinizi optimize edebilmeniz için size gerçek zamanlı geri bildirimlerde bulunur.

Performans Testleri

  • Rockport Test (Rockport Testi), maksimum VO2 seviyenizi ölçebilmeniz için geliştirilmiştir. Bu test, maksimum kapasitenizde egzersiz yaptığınızda tüketebileceğiniz oksijen hacminizi hassas biçimde ölçer ve sonucu yaşınızı, ağırlığınızı ve cinsiyetinizi göz önünde bulundurarak değerlendirir.
  • Orthostatic Heart Rate Test (Ortostatik Nabız Testi), güncel durumunuzu izler ve fazla egzersiz yapıp yapmadığınızı veya stres altında olup olmadığınızı anlamanıza yardımcı olur.
  • Resting Heart Rate Test (Dinlenme Nabzı Testi), temel performans seviyenizi anlamak için başvurabileceğiniz harika bir yoldur. Zaman geçtikçe dinlenme nabzınızın ne yönde değiştiğini görmenizi sağlar.

Spor aktivitelerinizden en yüksek verimi alabilmenizi sağlayan Jabra Sport Pulse Special Edition Wireless Kulaklık ürününe ” Herkes için Teknoloji ” felsefesi ile ilerleyen, Türkiye ‘nin önde gelen teknoloji mağazası Teknosa mağazalarından ya da teknosa.com ‘dan ulaşabilirsiniz.

Spor aktivitelerinizden aldığınız verimi en üst seviyeye çıkarmak için kesinlikle önerdiğimiz Jabra Sport Pulse kulaklığa aşağıdaki linkten ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.

Jabra Sport Pulse Special Edition Wireless Kulaklık Satın Al

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir