Hızlandırılmış 3 Popo Hareketi

Evde yapabileceğiniz hızlandırılmış bu 3 hareket sadece kalça kaslarınızı çalıştırmak ile kalmayacak aynı zamanda karın, üst bacak ve arka adele bölgelerini çalıştıracak.

Hızlandırılmış Popo Hareketleri

1. The Kick Back

Matınızda dört ayak üzerinde durun. Kollarınız omuz , dizleriniz ise kalça hizasında olsun. Bakışlarınız önünüzde olsun. Sağ dizinizi göğsünüze getirin, karnınızı içeri sokun ve göbek deliğinizi tavana doğru çekin. Ardından, ayağınızı bükerek düz bir şekilde çevirin ve ayağınızın tabanını tavana doğru yöneltin. Bacağınızı tamamen uzatın ve dizinizi göğsünüze geri getirin. Hareketi 15 kez tekrar edin. Ardından diğer bacağınız için 15 kez daha tekrar yapın.

2. The Kick Back With a Pulse

Matınızda dört ayak üzerinde durun. Kollarınız omuz , dizleriniz ise kalça hizasında olsun. Bakışlarınız önünüzde olsun. Sağ dizinizi göğsünüze getirin, karnınızı içeri sokun ve göbek deliğinizi tavana doğru çekin. Ardından, ayağınızı bükerek düz bir şekilde çevirin ve ayağınızın tabanını tavana doğru yöneltin. Bacağınızı tamamen uzatın ve bacağınızı üç kez tavana vurur gibi yükseltin. Sonrasında dizinizi göğsünüze geri getirin. Hareketi 15 kez tekrar edin. Ardından diğer bacağınız için 15 kez daha tekrar yapın.

3. The Curtsy Lunge

Bacaklarınız kalça genişliğinde açık olacak şekilde ayakta düz bir şekilde durun. Sırtınız dik, kollarınız yanlarınızda olsun. Göğsünüzü hafifçe öne doğru eğin ve sağ bacağınızı çapraz olarak arkanıza getirin. Sadece sağ ayak parmaklarınız yere değsin, bu esnada dizinizi yere değdirip kollarınızı göğüs hizasında birleştirin. Ardından başlangıç pozisyonuna gelin ve hareketi 15 kez tekrar edin. Ardından diğer bacağınız için 15 kez daha tekrar yapın.