4 Kolay Victoria Secret Egzersizi

Kolay ve pratik ev egzersizleri ile, hayalinizde yatan Victoria Secret modellerinin vücuduna kavuşabilmeniz mümkün. Tek yapmanız gereken aşağıda yer alan egzersizleri düzenli olarak yapmak ve beslenmenize dikkat etmek. İşte Victoria secret egzersizleri!

Kolay Victoria Secret Egzersizleri

1. Single-Leg Bridge

Matınızın üzerine sırt üstü olacak şekilde yatın. Dizlerinizi kırarak görseldeki gibi ayak parmaklarınız üzerinde durun. Ayaklarınızı kalça hizasında açık olsun, elleriniz ve kollarınız ise yanlarınızda düz olacak şekilde yerleşsin. Ardından sağ ayağınızı havaya kaldırın ve sağ ayak ile birlikte belinizi de yavaş ve kontrollü bir şekilde yukarıya kaldırıp tekrar aşağıya indirin.

15 kez sağ bacağınız için 15 kez sol bacağınız için olacak şekilde en az 3 tur harekete devam edin.

Bu hareket kalça, bacak ve karın bölgelerini çalıştırır.

2. Abs With Port de Bras

Her iki diziniz de kırık olacak şekilde matınızın üzerine oturun. Ayak tabanlarınız yere bassın. Avuç içleriniz aşağıya bakacak şekilde ve dirseklerinizin yumuşak olmasına dikkat ederek her iki kolu da yukarı doğru kaldırın.Omuzlarınızı kulaklarınızdan uzak tutun, çekirdeğinizi 45 dereceye kadar eğin ve sol kolunuzu nazikçe arkaya ve zahmetsizce yeri süpürür gibi yapın. Düz olarak oturduğunuzda kolun başlangıç konumuna geri getirin, sonra karşı taraftan tekrarlayın.

Hareketi 3 x 15 kez tekrar edin.

Bu hareket karın, kol, üst bacak ve sırt bölgesini çalıştırır.

3. Angel Arms

Ayakta düz bir şekilde dik durun.  Ayak parmaklarınız hafifçe dışarıya doğru ve elleriniz avuçlarınız vücudunuza bakacak şekilde yanlarınızda olsun. Dirseklerinizi ve bileklerinizi yumuşak tutarak ellerinizi kanat çırpar gibi başınıza doğru kaldırın. Ardından, her iki kolu da geriye doğru itme pozisyonuna getirirken, avuçlarınızı yanlara doğru açın.

Hareketi 3 x 15 kez tekrar edin.

Bu hareket kol ve omuz bölgesini çalıştırır.

4. Single Leg Plié With Toe Touch

Ayakta sağ ayağınız önde 45 derece dışarıya doğru ve sağ diziniz hafifçe bükülmüş halde durun. Sol bacağınızı tam arkanıza getirin, sonra sol ayak parmaklarınız üzerinde durun. Ellerinizin parmak uçlarını önünüzde bir araya getirin ve kollarınızı göğsünüzden yukarı doğru yumuşak ve dışarıya doğru kaldırın. Omuzlarınızı kalçalarınız üzerinde saklayın, vücudunuzu yukarı kaldırmak için sağ topuğunuza bastığınızda çekirdeğinizi sıkın ve sol ayak parmaklarınızı yerden kaldırın. Ardından sol ayak parmağını yere değdirmek için sağ dizinizi kırın.

Hareketi 3 x 15 kez tekrar edin.

Bu hareket iç bacakları, çekirdeği, kalça kaslarını ve kolları çalıştırır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir